אטרקציות בקרבת מלון בראשית

אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם במלון בראשית, כדאי לדעת שבקרבתו של המלון יש לא מעט אטרקציות שכדאי לבדוק ולקחת בחשבון, הנה רשימה של האטרקציות המרכזיות בקרבתו של מלון בראשית מצפה רמון:
  • טיולי ג'יפים: הרשו לעצמכם לרדת מהכביש ולחוות חוויה שונה. לרוב אורכו של טיול נמשך מספר שעות (שעתיים יספיקו בדרך כלל) ובמהלכו תוכלו לקבל מידע רב על המערכת האקולוגית במדבר ועל מכתש רמון המרשים. פרט לטיולי ג'יפים מאורגנים עם הדרכה ונסיעה אשר מתבצעת על ידי נציגי החברה, ניתן למצוא גם נהיגה עצמאית אצל חלק מהחברות על ג'יפים מתקדמים.

  • השכרת אופניים: ניתן להשכיר אופניים מחברת גיאופן ולטייל באזור מצפה רמון. ישנם מסלולים ברמות קושי שונות וכל אדם יכול למצוא את המסלול המתאים לרמתו. אגב, האופניים הם אופני הרים חזקות שיספקו חוויה מפנקת למדי ויאפשרו לכם לצלוח כל מסלול באיזור.

  • טיול גמלים: אי אפשר לדבר על חוויה מדברית בסמוך אל מלון בראשית מבלי להזכיר את טיולי הגמלים. ניתן לבחור בטיול באורך של שעה וגם בטיולים ארוכים יותר, של 4 שעות ואפילו של יום שלם. חלק מהטיולים משלבים ביקור במאהל בדואי בשילוב עם אוכל ושתייה חמה.

  • ביקור בחוות האלפקות: החווה נמצאת בסמוך למצפה רמון (נסיעה של 5 – 10 דקות). ניתן להאכיל את הלאמות והאלפקות וללמוד על תהליך הפקת הצמר מהאלפקות.
לסיכום, לכל מי שמחפש אטרקציות במלון בראשית או בסביבתו – דעו כי יש לא מעט דברים מעניינים שתוכלו לעשות באזור מצפה רמון וכל אחד יכול למצוא את האטרקציה המתאימה ביותר בעבורו.